Kozmetický HAUL

Môj blog sa v poslednej dobe mení len na príspevky s kozmetikou, ale to je niečo čo v poslednej dobe naozaj vo veľkom skúšam, kedže ako už viete moja pleť si prechádzam "rozkvetom". 
Tento rozkvet, ale trvá už asi 5-7 mesiacov a stále sa vracia a niekedy aj zmizne. Preto som sa už rozhodla objednať k dermatokozmetičke a dúfam, že to mi trochu pomôže..

No k tomu potom.

Teraz vám chcem ukázať pár produktov, ktoré som si posledne zaobstarala.
Ako prvé tu mám úžasnú hydratačnú masku od značky AVON, ktorú odporúčam na 1000% . Už ju mám odskúšanú a musím povedať, že moja tvár je po nej neskutočne hebká.

Druhý produkt je niečo na čo bude aj samostatne recenzia. 
Delia cosmetic sérum na tvár, krk a dekolt, ktorý som našla na  stránke Notino a mal by pomáhť najmä na vyhladenie mimických vrások.

A posledná vec je balzám na pery od značky ZIAJA . Ked som videla tento s pomarančovou príchuťou hned som ho musela mať. Navyše je super na perách a nelepí ich.

Tak to je na dnes všetko a ospravedlňujem sa, že som sa dlhšie neozvala, ale riešim veľa lekárov a som rada, ked mám trochu pokoja pre seba a rodinu.

Ďakujem za pochopenie.

Komentáre

 1. Taky poslední dobou málo píšu, ale život je plný překvapení :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Značku ziaja miluju, z Avonu jsem už dlouho neobjednávala a sérum zatím nepoužívám :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja tiež nezvyknem veľmi Avon objednávať, len ked ma niečo naozaj zaujme, tak vyskúšam :D

   Odstrániť
 3. Balzám na rty vůbec nevypadá špatně :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani nieje! :D Je super určite skús ani pery vôbec nelepí a nerobí ti taký ten nepríjemný film na perách ako niektoré balzámy ;)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Thank you for visiting my blog! :)

Obľúbené príspevky